Close
back to top

Ostatnie realizacje

  • Show all
  • Projektowanie architektoniczne
  • Projektowanie logotypów
  • Projektowanie wnętrz
  • Stoiska targowe
  • Wizualizacje 3D
Opowiedz mi o swoich marzeniach…

Poznaj nas bliżej

01

Zanim przystąpimy do projektowania, dążymy do jak najlepszego poznania Państwa oczekiwań.
02

Dokonujemy szczegółowego pomiaru wszystkich pomieszczeń objętych zakresem naszej realizacji.
03

Przygotujemy 2-3 propozycje układu funkcjonalnego dla projektowanej przestrzeni.
04

Przygotujemy dokumentację projektową niezbędną do realizacji.

Jestem absolwentką  kierunku architektura i urbanistyka na Politechnice Łódzkiej oraz psychologii na  Uniwersytecie Łódzkim. Myślę o sobie, jako o architekcie z pasji i miłości do piękna oraz funkcjonalnych rozwiązań. W centrum moich zainteresowań jest człowiek – jego pragnienia, marzenia i codzienny sposób funkcjonowania. Osobowości wnętrz poszukuję w indywidualnych potrzebach użytkowników oraz architekturze modernistycznej i skandynawskim designie. W ramach własnej, autorskiej pracowni Modum Studio zajmuję się projektowaniem wnętrz – ze szczególnym uwzględnieniem przestrzeni najbliższych człowiekowi – domów i mieszkań.

Joanna Matuszewska – twórca pracowni
Czym się zajmujemy?

O pracowni

Pracownia zajmuje się tworzeniem projektów w zakresie dopasowanym do indywidualnych potrzeb inwestora. Oferujemy projekty wnętrz zarówno w formie koncepcji, jak i projektów wykonawczych z możliwością pełnienia nadzoru autorskiego w miejscu realizacji. Możliwe są również jednorazowe spotkania w formie konsultacji.

PROJEKT KONCEPCYJNY

Po określeniu potrzeb przyszłych użytkowników oraz dokonaniu inwentaryzacji pomieszczeń, tworzymy układ funkcjonalno–przestrzenny (wizualizacje przestrzeni, propozycja kolorystyki i materiałów).

PROJEKT WYKONAWCZY
Tworzony jest na podstawie zaakceptowanej przez Inwestora koncepcji funkcjonalno-przestrzennej. Od projektu koncepcyjnego różni się szczegółowością prezentowanych rozwiązań. Klient otrzymuje zwymiarowane rzuty posadzek, sufitów podwieszanych, rozmieszczenie oświetlenia, włączników i gniazdek elektrycznych, niezbędne przekroje i widoki ścian. Dokumentacja zawiera również wytyczne dot. zabudowy stolarskiej, a także informacje na temat proponowanych materiałów wykończeniowych (ścian, podłóg, sufitów), mebli gotowych, ceramiki i armatury sanitarnej, tkanin, dodatków itp.

NADZÓR AUTORSKI
To ostatni etap współpracy z Inwestorem. Polega na sprawdzaniu poprawności prac prowadzących do realizacji projektu, tak aby były one zgodne z wcześniejszymi zaakceptowanymi ustaleniami.