Close
back to top

Oferta szyta na miarę

Skorzystaj z innowacyjnych rozwiązań

Nasza geneza

O mnie

Ukończyłam Akademię Krakowską na Wydziale Architektury i Sztuk Pięknych oraz Politechnikę Wrocławską na Wydziale Architektury i Urbanistyki. W 2018 roku rozpoczęłam specjalizację w projektowaniu wnętrz luksusowych. Swoje kwalifikacje podnoszę w Warszawskiej Szkole Produkcji Wnętrz i Designu. Należę do Stowarzyszenia Architektów Polskich.

O mojej pracy

Podążam za wiedzą i nowymi możliwościami. Biorę udział w różnego rodzaju szkoleniach branżowych  i wydarzeniach związanych z aranżacją wnętrz. Jeżdżę na targi w kraju i za granicą. Uczestniczę w szkoleniach produktowych. Pogłębiam swoją wiedzę. Corocznie uczestniczę w największym wydarzeniu związanym z projektowaniem wnętrz Salone del Mobile w Mediolanie, 4 Design Days oraz Warsow Home.

Czym się zajmujemy

Nasze mocne strony

89

Projektowanie

77

Architektura

97

Wizualizacje 3D

73

Inne

Od 8 lat prowadzę firmę, która zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Moją specjalnością jest projektowanie wnętrz z doborem profesjonalnego oświetlenia.

Ukończyłam Akademię Krakowską na Wydziale Architektury i Sztuk Pięknych oraz Politechnikę Wrocławską na Wydziale Architektury i Urbanistyki. W 2018 roku rozpoczęłam specjalizację w projektowaniu wnętrz luksusowych. Swoje kwalifikacje podnoszę w Warszawskiej Szkole Produkcji Wnętrz i Designu.

Należę do Stowarzyszenia Architektów Polskich. Podążam za wiedzą i nowymi możliwościami. Biorę udział w różnego rodzaju szkoleniach branżowych i wydarzeniach związanych z aranżacją wnętrz. Jeżdżę na targi w kraju i za granicą. Uczestniczę w szkoleniach produktowych. Pogłębiam swoją wiedzę.